Aký je rozdiel medzi klasickými a centrálnymi vysávačmi?

Vysávač

Mám alergiu a preto vysávam, upratujem a utieram prac veľmi často. Minule som sa však stretol s pojmom centrálny vysávač. Myslel som si, že ide o profesionálnu technológiu, ktorú sa používa vo veľkých firmách.

Ale bol to omyl.

Preto vám v tomto článku poviem niečo o centrálnych vysávačoch. Ak ste sa s týmto pojmom stretli po prvý krát, tak ako ja pred rokmi, budete veľmi prekvapení.

V tomto článku sa dozviete, aký je hlavný benefit centrálneho vysávača oproti klasickému vysávaču a prečo si vybrať centrálny vysávač Husky. Ide totiž o doslova diabolský vynález, ktorý čoraz viac naberá na popularite u nás aj v zahraničí.

Čo je to centrálny vysávač?

Jedná sa o jeden z najhygienickejších zariadení na vysávanie. Ide o vysoko pokrokovú technológiu, ktorá odstráni aj tie najmenšie nečistoty. Vďaka tomu získate dokonale čisté pracovisko alebo domácnosť.

Pri klasických vysávačoch odsávate nečistoty do vymeniteľných vrecúšok, čo nepoteší najmä alergikov. Tieto vysávače majú jednu veľkú nevýhodu, pretože aj napriek vašej maximálnej snahe sa nečistoty dostanú opäť do vzduchu.

Pri centrálnych vysávačoch je to ale inak.

Centrálne vysávače vám umožnia odsať nečistoty do zbernej nádoby. Tá sa nachádza v technickej miestnosti, najčastejšie v garáži.

Tento zázrak má takmer 100% účinnosť pri odstránení špiny, roztočov, prachu a iných nečistôt. Vysávanie je pritom veľmi tiché a zároveň vysoko výkonné.

Suché alebo mokré vysávanie?

Obľúbenými centrálnymi vysávačmi Husky dokážete zvoliť suché aj mokré vysávanie. Ak nechcete, aby nečistoty išli do zbernej nádoby, môžete využiť agregát pomocou ktorého všetok odpad nasmerujete priamo do kanalizácie. V prípade záujmu, môžete využiť aj funkciu prepojenia centrálneho vysávača priamo s klasickým robotickým vysávačom. Funguje to na základe parkovacej jednotky, ktorá očistí kefky a zároveň vyprázdni všetok prach.

Pre koho sú centrálne vysávače vhodne?

Naozaj pre každého. Centrálne vysávače využívajú ľudia pre svoje rodinné rodinne domy, byty, kancelárie, haly, sklady, reštauračné priestory a hotely. Vďaka rôznym typom si vyberie naozaj každý. Nemusíte byť zrovna technický typ, stačí ak oslovíte odborníkov, ktorí vám s výberom určite radi pomôžu.

Záver

Zaujala vás táto téma? Chcete sa dozvedieť čosi viac o centrálnych vysávačoch? Navštívte stránku www.vysavacehusky.sk, ktorá je špecializovaná na tieto diabolské mašiny. Od roku 2001 zrealizovali viac ako 1000 systémov pre súkromné osoby a firmy.