Buďte sama sebou s dokonalými kúskami a doplnkami Dedoles

Veselé ponožky

E-shop Dedoles vám ponúka oblečenie a kúsky, ktoré majú význam. Oblečenie s pridanou hodnotou, vyrábané výrobcami, ktorí sa zaujímajú nielen o výrobné procesy, ale aj o vlastných zamestnancov. Oblečenie a doplnky, vďaka ktorým do sveta vyšlete myšlienku a posolstvo.

Oživte svoj outfit s veselými ponožkami

Veselé ponožky z e-shopu Dedoles sú perfektným kúskom, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadnej sebavedomej ženy. Každá z ponožiek je iná, ale spolu tvoria dokonalý pár. V širokom portfóliu nájdete ponožky s rôznymi motívmi. Veselé ponožky sú nekonvenčné, originálne a vypovedia veľa o vašej kreativite aj o osobnosti.

Úchvatné náramky, ktoré čakajú len na vás

Náramky z polodrahokamov vám do života vnesú pozitivizmus, ochránia vás pred negatívnou energiou a pomôžu vám zmeniť myslenie. Na výber máte hneď z niekoľkých druhov kameňov. Náramok z ametystužiari fialovou farbou a všeobecne sa považuje za symbol kráľovskej hodnoty. Je univerzálny a pristane každému. Ametyst vám do života vnesie trpezlivosť, pokoj, mier a harmóniu. Ochranný náramok, ktorý vám ukáže ako znášať stres, aj málo energie. Druhou obľúbenou a často vyhľadávaným variantom je jantár. Jantárové náramky so svojimi žltými a hnedými odleskami nielen skvelo ladia k outfitom, ale pomôžu vám aj po zdravotnej stránke – pri očiste, prekrvení organizmu, pri rovnováhe či v boji proti negatívnej energii. Kameň nádeje vám pomôže v rozhodovaní a zmení váš pohľad na svet.

Praktický kúsok do života

Pokiaľ nie ste fanúšikom náramkov z kameňov, vyskúšajte športovú a praktickú verziu. Pletený náramok Paracord je štýlovým doplnkom, ktorý oplýva tiežmnohými užitočnými a praktickými vlastnosťami. Môžete ho použiť v prírode – pri stavbe prístreškov, ako náhrada šnúrky v topánke, pri stavbe pasce, rybárskej siete či ako škrtidlo pri krvácaní.