Krásne zlaté šperky ako výnimočný darček

Šperky

Hľadáte niečo, čo vás dokonale nadchne? Nehľadaj ďalej. Pozrite si najnovšie vzory zlatých šperkov, ktoré vám ponúkajú množstvo možností. Môžu byť dokonalým darčekom k narodeninám pre vášho manžela / manželku, rodičov alebo dokonca deti. Od ružového zlata, bieleho zlata a žltého zlata po kombináciu zlata. Existuje veľa nápadov, ktoré budú výnimočný darček.

Fortuna-aurum.sk ponúka zlaté šperky nielen ako darček k narodeninám. Zlaté šperky si vyberiete pre akúkoľvek výnimočnú udalosť. Zlatý šperk je darček, ktorý poteší všetkých.

Výber perfektného šperku

Fortuna-aurum.sk vás chce inšpirovať a pomôcť vám vybrať ten najkrajší zlatý šperk pre vašu milovanú osobu. Prezrite si širokú ponuku a nechajte sa inšpirovať. Vybrať si môžete šperky: náušnice, prstene, náhrdelníky alebo náramky. Šperky sú tiež vyrobené z rôznych farieb zlata.

Zlaté šperky pre každú príležitosť

Zlaté šperky sú dobre zvoleným darčekom pre rôzne príležitosti, ako sú napríklad Vianoce, narodeniny, birmovky, zasnúbenie, svadba, narodeniny, krstiny, promócie, deň matiek. Darček môže povedať „prepáč“, „chýbaš mi“ a „milujem ťa“. Vždy existuje dobrá príležitosť, aby ste obdarovali výnimočným zlatým šperkom.

Pri výbere šperku v obchode fortuna-aurum.sk vám ponúkame nielen krásne šperky. Môžete získať odborné rady, ak to budete potrebovať.

Existuje široká škála drahých kameňov, ktoré sú vhodnými darčekmi pre zvláštne príležitosti. Zafír, smaragdy alebo iné drahé kamene osadené v zlate môžu priniesť radosť. Výber kameňa so špeciálnym príbehom alebo významom dokončí dokonalý darček.

Porovnanie vlastností zlata

Žlté zlato – Prirodzene zlato má farbu „žltkastú“ a za štandardných podmienok je stabilné, čo znamená, že nezafarbí, nehrdzavie ani nekoroduje. Všeobecne sa väčšina šperkov vyrába z 14 karátového alebo 18 karátového zlata. Biele zlato – Jedná sa o 24 karátové zlato spojené s „bielymi“ základnými kovmi, ako sú striebro, paládium, nikel a niekedy zinok. Množstvo pridanej zliatiny určí karátové hodnotenie bieleho zlata, a teda aj jeho konečnú farbu. Ružové zlato – Je zliatina 24 karátového zlata s meďou. Množstvo pridanej medi určí karátové hodnotenie ružového zlata, a teda aj jeho konečnú farbu. Ružové zlato alebo ruské zlato, ako sa kedysi volalo, je najodolnejšie zo všetkých.