Latinsko-americké tance v Tatrách: zábava, zdravie a rekreácia (Pozvánka na LET’S DANCE!)

Latinsko-americké tance

Ak nemáte program na 17. až 19. júna 2022 dávame vám do pozornosti event LET’S DANCE! Na kraji Nízkych Tatier v kúpeľnom dome v Turčianskych Tepliciach sa stretne krúžok dám, ktoré majú rady tanec a rady sa hýbu. Prihlášky sa podávajú do 10. mája a maximálny počet na trojdňovom výlete je 14 ľudí.

Tancovať budeme na hravú Chacha, zmyselnú Rumba a veselý Jive a energickú Salsa – na latinsko-americké tance. Kurz bude viesť aktívna lektorka a choreografka Aďka Zelinková, ktorá rada odovzdá svoje skúsenosti začiatočníčkam aj pokročilým tanečníčkam. Cena pobytu je 290 eur – ideálne pre kamarátky,  ktoré bývajú v jednej izbe. Je možné zaplatiť poukážkami od zamestnávateľa.

Podrobnosti o evente a ako sa na neho prihlásiť nájdete na tejto stránke.

Čo získate?

  • Tanečné lekcie. Pod dohľadom profesionálky a majiteľky tanečnej školy Poďme tancovať získať zručnosti a emócie vášnivých americko-latinských tancov.
  • Zdravý pohyb a aktivitu. Niet nad vypnutie a urobenie niečoho pre svoje zdravie – na dosah veľkolepej teplickej prírody. Zdravý vzduch, zdravý pohyb, reset po ťažkej stresujúcej práci v krúžku rovnako zmýšľajúcich dám.
  • Výlet v čarovnom kúpeľnom prostredí Trenčianskych Teplíc. Priamo v hoteli Veľká Fatra na kúpeľnej kolonáde. V hoteli je vyhrievaný bazén a je možné podstúpiť balnoterapeutické procedúry.
  • Nové zážitky. V júni sú Fatry krásne, získate nezabudnuteľný víkend (a zážitky sú dôležitejšie ako materiálne veci), v blízkosti miesta konania eventu je Aquapark, plavecký bazén, fitness a mnoho ďalších aktivít.
  • Nové známosti. Čo je na tanci najdôležitejšie? Jeho sociálny aspekt – stretávanie sa s ľudmi, komunikácia telom a umelecký prejav, ktorý smeruje navonok aj dovnútra.