Netrápte sa na plese s podprsenkou

Oslava ples

Určite uznáte, že bez pohodlného oblečenia si žiadnu oslavu alebo ples veľmi nevychutnáte. A spodné prádlo – je základom úplne všetkého. Ako skĺbiť krásu, eleganciu a rafinovanosť s pohodlím? Jednoducho.

Nezáleží vôbec akú máte postavu. Ak ste veľmi štíhla, môžete si smelo dovoliť holý chrbát, ak máte väčšie prsia, možno siahnete po šik šatách, ktoré sa uväzujú okolo krku a zvýrazníte si oči… Prakticky nič nie je zakázané pre žiadnu dámu, šaty bez ramienok, s jedným ramienkom, s véčkovým výstrihom… všetko len treba správne narafičiť.

Ak používate gélové ramienka, tak sa ich pokúste lepšie skryť. Ak vám podprsenka v šatách lieta, je možné ju všiť zvnútra do šiat (ak sú z hrubšej látky) – decentne, robí sa to tak už odkedy existujú podprsenky. Ak používate korzet, podprsenku ani nepotrebujete (teda filozoficky – či podprsenka  áno alebo nie – je to čisto na vašom rozhodnutí a sebavedomí).

Ak máte veľmi dlhé nohy, určite vám sadne aj dlhý výstrih, v prípade kratších nôh si posuňte pás vyššie a smerujte pozornosť do tváre. Novinkou sú aj podprsenky so silikónovým zapínaním vpredu – jasné riešenie do šiat s holým chrbtom, kedže podprsenka nevyžaduje žiadny diel vzadu. Najdôležitejšie je na plese nestresovať, ale užívať si ho :).