Originálna eventová agentúra z Bratislavy

Firemný catering

Túžite zažiť originálny firemný večierok, teambuilding,firemnú párty alebo svadbu? Oslovte profesionálnu eventovú agentúru z Bratislavy. Spoločnosť Event Lads s.r.o. ponúka profesionálny barcatering s jedinečným prístupom, ktorý je naozaj originálny. Ich autentické mobilné bary urobia každý jednu akciu výnimočnou. Okrem iného vám táto eventová agentúra zabezpečí aj fullservisovú produkciu eventov pre klientov v segmente B2B, B2C – reprezentáciu značky podľa požiadaviek klienta a taktiež personálne služby, ktoré môžete využiť kdekoľvek na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách.

Eventová agentúra pre vás zabezpečí samotnú realizáciu celého eventu presne podľa vašich predstáv. Navyše zúčastneným po pracovných povinnostiach pripraví interaktívny program. Počas konania eventu vám bude k dispozícii vyškolený personál, ktorý sa postará o bezproblémový chod celého eventu, fungovanie a správne nastavenie techniky a najmä o to, aby sa hostia cítili dobre.

Využite preto eventové služby a užívajte si vašu veľkolepú akciu bez starostí a úplne naplno. Ozajstní majstri svojho remesla vám pred očami vyčarujú chuťové zázraky. Tak dobrú chuť.