Prečo tepovať kancelárske stoličky?

Kancelárska stolička

Nič nezostane navždy čisté, najmä stoličky, na ktorých sedíme. Či už vo vašej kancelárii, kuchyni alebo jedálni. Spoliehame sa, že vydržia každodenné používanie a zároveň vylepšia vzhľad nášho priestoru.

Aby sa zabezpečila dlhotrvajúca, pohodlná vankúšová tkanina, je potrebné pravidelné čistenie. Kvalitný materiál sa môže časom zhoršiť, ak nie je riadne ošetrený. Ak sú poťahy na kancelárskych stoličkách zanedbané, môžu zmeniť farbu, znehodnotiť estetický vzhľad alebo dokonca šíriť zápach.

Každý dobrý manažér vie, že zdravie zamestnancov je prvoradé pre správne fungovanie firmy. Jedným zo spôsobov, ako preventívne pôsobiť proti šíreniu chorôb, je udržiavať pracovisko v čistote. Okrem bežného umývania podlahy, stolov, či utierania prachu je dôležité venovať pozornosť aj kancelárskym stoličkám. Treba si uvedomiť, že na stoličke zamestnanci trávia veľa času a dlhé hodiny. Z hygienických dôvodov je preto potrebné udržiavať kancelárske stoličky v čistote.

Tepovanie kancelárskych stoličiek je dôležité nielen z hygienického hľadiska, ale aj z estetického. Už prvý pohľad na pracovisko prezradí o firme mnoho. Obchodných partnerov alebo budúcich zamestnancov, by nečistota na pracovisku mohla odradiť od spolupráce. Fľaky od potu, kávy alebo prach nepôsobia práve prívetivo. Keď k vám do firmy príde dôležitá návšteva, bola by hanba usadiť hostí na nepekné špinavé stoličky.

Môžete si preto najať tepovaciu službu alebo požiadať vášho súčasného poskytovateľa upratovacích služieb aby vám zaistila pravidelný komfort. Zamestnanci služby môžu prísť priamo k vám do firmy so svojimi prístrojmi a prostriedkami, čo je samozrejme jednoduchší spôsob. Alebo druhou alternatívou je stoličky doviesť k nim.

Rovnako tak, si môžete požičať tepovací prístroj a vytepovať stoličky svojpomocne. Ale musíte si najprv premyslieť 3 veci:

  • Kto bude tepovať?
  • Od ktorej firmy si požičiate tepovač?
  • Budete potrebovať aj chémiu?

Ak už si vyberiete hociktorú z možností, nezabudnite sa vopred informovať u odborníkov, z firmy Top Tepovanie, ktorí sa na túto službu špecializujú. Táto investícia sa s istotou oplatí, pretože čisté pracovisko je nevyhnutnou súčasťou úspešnej firmy. Spokojní a zdraví zamestnanci vám budú odmenou. Tak poďme na to!