Šesť dôvodov, prečo laser skvelo odstraňuje chĺpky

Laser je na chĺpky skvelý

Laser šetrí čas. Čo je rýchle, je aj dobré. Jedno ošetrenie vybraného miesta trvá zhruba 15 minút. To znamená, že vám návšteva salónu nezhltne pol dňa. A procedúry po absolvovaní určitého počtu nemusíte opakovať dokola ako holenie.

Šetrí aj peniaze. Laserová technika (epilácia) mieri na vlasový folikul pod kožou. A tým ničí aj korienok chĺpku. To znamená, že ide o ošetrenie naozaj s dlhodobým až trvalým výsledkom. Časom zistíte, že na odstraňovanie chĺpkov nemusíte míňať ďalšie peniaze.

Vždy pripravená, vždy sebavedomá. Ak sa iba holíte, musíte mať plno spomienok ako ste sa ocitli niekde v spoločnosti neoholená a nebolo vám to príjemné, alebo ste dokonca museli vytiahnuť oblečenie navyše. Trvalé odstránenie chĺpkov znamená, že vás len tak niečo neprekvapí.

Bezpečná metóda, hladká pokožka. S diódovým laserom sa nič nevytrháva ani nevpichuje. Chĺpky sa ničia systematicky laserovými pulzami. Riziko popáleniny je prakticky nulové. Zamestnanci salónu sú trénovaní. Napadá vás nejaké nebezpečenstvo? Nás nie. Na konci ošetrení je naozaj dokonale hladká pokožka.

Bez bolesti. Jedna z prvých otázok pred prvým ošetrením je vždy – bude to bolieť? Samozrejme, že nie. Ostatne, môžete si pozrieť video na Youtube alebo sa spýtať tých, čo už procedúrami prešli.

Zelená cesta bez odpadu. Ľudstvo ročne vyhadzuje miliardy žiletiek. Tiež holiacich strojčekov, obalov, balení, spotrebúvame veľké množstvo krémov a kozmetiky. Laser neprodukuje odpad. A niektorí sa domnievajú, že menej zarastení ľudia spotrebúvajú aj menej vody pri sprchovaní.