Správne prevoňaný priestor je základ úspechu

Správne prevoňaný priestor je základ úspechu

Keď vchádzame do miestnosti, bytu či firmy, prvé, čo naše podvedomie vníma, je vôňa. Často vytvára prvý dojem o obyvateľoch či firemnom priestore. Neuvedomujeme si, že bežné činnosti, ktoré vykonávame, môžu po sebe zanechať stopu, ktorá nemusí byť práve lichotivá. Práve povysávaná izba pôsobí krásne čisto, no ak sme už dlhšie nemenili sáčok vo vysávači, môže vysávanie po sebe zanechať nepríjemný pach. Máte doma či v zamestnaní fajčiarov? Máte moderný priestor bez dverí, kde sa vône a pachy z celého priestoru miešajú s tým z kuchyne? Toto je len zopár príkladov, kedy môžete nechtiac pokaziť návštevníkovi prvý dojem. Oveľa príjemnejšie sa všetci naladíme, ak je cítiť príjemnú vôňu, ktorá nám navodzuje pocit či už sviežosti, pohody, relaxácie..na výber je veľa možností.

Na šírenie príjemnej vône je ideálny osviežovač vzduchu. Dá sa položiť na akékoľvek miesto. Na zavesenie slúži záveska FRE PRO. Ideálne je ak ju umiestnime blízko vstupu do miestnosti, kde ju hneď každý zacíti.

V priestoroch toalety sa osvedčili osviežovače FRE PRO Hang Tag. Sú to nenápadné gélové harmonikové závesky, vyrábané v širokej škále vôní. FRE PRO závesky na WC sa jednoducho na WC misu zavesia a potom dlhodobo uvoľňujú príjemnú vôňu, až po dobu 30 dní.

Na prevoňanie pánskej toalety výborne poslúžia sitká do pisoárov FRE PRO, ktoré nielen pekne voňajú ale aj pohlcujú pach moču. FRE PRO sitko do pisoára je vône mango, kiwi a grep, jablko a škorica, kvet bavlny, melón a uhorka, levandula atď. Všetko krásne vône, ktoré premenia každý priestor na voňavú jarnú záhradu, ba pôsobia až luxusne.

Nechajte sa aj vy očariť vôňami FRE PRO.