Top 3 Larens kozmetické produkty, ktoré musíte mať!

Larens produkty

Larens produkty predstavujú dokonalé spojenie vedy a prírody, tak, aby za každých okolností reagovali na potreby vašej pokožky. Larens je špeciálna kozmetika, ktorá vám zaručí výsledný účinok už po prvom použití. V nasledujúcich riadkoch vám bližšie predstavíme top 3 Larens kozmetické produkty, ktoré by ste si mali zaobstarať!

Larens je exkluzívna značka kozmeceutík, ktoré sú vhodné pre všetkých, bez rozdielu pohlavia či veku. Okrem iného, jednotlivé prípravky sú určené pre konkrétny typ pleti, ktorý je vyvinutý na základe jej potrieb. Ktoré 3 Larens produkty by vám nemali chýbať?

Revolučné peptidové sérum

Prvým produktom je Biopeptide Serum Spray, ktorý je určený na starostlivosť o telo a vlasy. Ide o multifunkčné kozmeceutikum s množstvom pozitívnych účinkov. Intenzívne vyživuje a regeneruje pokožku. Chráni ju pred nepriaznivými vplyvmi a zmierňuje podráždenia.

Unikátne zloženie

Biopeptide Serum Spray obsahuje komplex bio peptidov, ktoré podporujú tvorbu kolagénu a elastínu. Okrem iného, peptidy vyhladzujú vrásky a prenášajú aktívne látky do hlbších štruktúr kože. Vďaka tomu Larens produkty regenerujú, vyživujú a chránia pleť zvnútra.

Aké sú výhody jeho použitia?

Jedinečný prípravok Biopeptide Serum Spray prináša množstvo výhod. Dodáva koži pružnosť, pevnosť a sviežosť. Po jeho použití je pokožka jemná a zdravo vyzerajúca. Má antibakteriálne a protizápalové účinky, a tiež chráni kožu pred priamym UV žiarením.

Jednoduchá aplikácia

Aplikácia spočíva v nastriekaní prípravku zo vzdialenosti 30 – 35 cm na pokožku tváre, krku, celého tela a vlasov. Biopeptide Serum Spray môžete taktiež používať ako bázu pod make – up.

Laren serum spray a face cream

Ultrahydratačný krém

Univerzálny Hydro Balance Face Cream je vhodný pre všetky typy pleti. Dokonale sa vstrebáva, posilňuje hydrolipidový film a chráni pokožku pred stratou vlhkosti.

Vyvinutý na prírodnej báze

Hydro Balance Face Cream je založený na čisto prírodnej báze. Obsahuje peptidy rybieho kolagénu, konzervačné, zvláčňujúce a prídavné látky. Všetky tieto prvky obsiahnuté v prípravku prinášajú okúzľujúce výsledky.

Aké účinky prináša?

Kozmetický prípravok Hydro Balance Face Cream je obľúbený predovšetkým pre svoje účinky, ktoré prináša. Výrazne a dlhodobo zvyšuje úroveň hydratácie a pevnosti pleti. Zlepšuje celkový vzhľad a kondíciu pokožky, a tiež spomaľuje proces jej starnutia.

Používajte ho správne

Hydro Balance Face Cream je potrebné aplikovať ráno a večer na vyčistenú pleť tváre. Používajte podľa potreby, najlepšie však každý deň. Okrem iného, všetky Larens produkty sú vyvinuté tak, aby bola ich aplikácia čo najjednoduchšia.

Larens micelárna voda

Micellar Lotion je jemná micelárna voda, ktorá je určená na odličovanie očí a čistenie tváre. Prípravok obsahuje špeciálne zloženie, ktoré zaručuje optimálne ošetrenie pleti vo fáze čistenia.

Prečo by ste ju mali používať?

Micelárna voda Larens Micellar Lotion je veľmi jemná a zároveň mimoriadne účinná. Nedráždi pokožku a súčasne tonizuje a hydratuje pleť. Okrem iného, výhodou je, že odstraňuje aj vodeodolnú maskaru.

V čom spočíva aplikácia?

Micelárnu vodu naneste na kozmetický tampón a vyčistite si pleť. Čistenie pleti je veľmi dôležité, a to najmä večer pred spaním. Je potrebné si odlíčiť tvár, v opačnom prípade by sa vám začali upchávať póry, čo vedie ku vzniku nedokonalostí a rôznym zápalom pleti. Práve z tohto dôvodu je Micellar Lotion, takpovediac, nevyhnutnosťou pri starostlivosti o pleť.