Záhradný pavilón – doplnok každej záhrady

Záhradný pavilón

Každý kto má má záhradu, túži po mieste, kde bude tráviť čas s rodinou a priateľmi, relaxovať a oddychovať bez ohľadu na to, akú je vonku počasie.

Záhradné pavilóny sa už stali neodmysliteľným doplnkom každej záhrady. Nie každý si však môže dovoliť pevné záhradné pavilóny, ktoré sú cenovo náročné a mnohí si ich dovolit nemôžu. Pre tých menej náročných sú dostupné cenovo výhodné mobilné záhradné pavilóny – záhradné stany, ktoré majú ale viacero výhod. Najväčšou výhodou mobilných záhradných pavilónov je, že ich môžete často presúvať z miesta na miesto. V jeden deň Vám poskytujú príjemný tieň pri bazéne, inokedy zasa ochránia záhradné sedenie pred dažďom. Dokonca je tak flexibilný, že sa zmestí do kufra osobného auta a môžete ho tak vziať na párty k priateľom. Cenovo sú dostupné ozaj pre všetkých, už od 99€ môžete mať na záhrade vytúžené miesto relaxu a oddychu a to dokonca za pár minúť.

Mobilný záhradný pavilón, či mobilný záhradný altánok je stabilný, pevný a jeho montáž vám zaberie menej ako 5 minút. Nie je potrebné žiadne náradie a v pohode to zvládnu aj ženy. Ak ku skladaniu takéhoto záhradného stanu zapojíte deti, zábava je na svete. Stane sa tak nepriehľadnuteľnou súčasťou vašej záhrady.

Záhradný pavilón je možné zakúpiť si vo viacerých rozmeroch – 2x2m, 2x3m, 3x3m, 4,5x3m a 6x3m. Všetky tieto rozmery sú ľahko prenosné, stabilné a hlavne ľahko rozkladacie. Je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach a viacerých typoch konštrukcie, či už od základnej oceľovej konštrukcie alebo pre tých najnáročnejších – hexagonovej konštrukcie, ktorá už spĺňa požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Strešné plachty sú samozrejme nepremokavé. Bočné plachty pripevníte jednoducho suchými zipsami o strechu stanu a nemusíte sa obávať zvedavých susedov. Pre tých, čo si doprajú viac luxusu odporúčame hexagonové hliníkové prevedenia záhradných pavilonov. Vybrať si môžete z niekoľkých kompaktných rozmerov a množstva farieb. Či už žltá, biela, červená, zelená, modrá a či dokonca čierna, farebne si ho môžete kombinovať podľa vašich predstáv. Doplniť svetielka a relax sa môže začať.